איטום ביריעות

איטום ביריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות – מהן?

יריעות ביטומניות הן רצועות בצורת גלילים, העשויות מביטומן, משם מגיע שמן ”יריעות ביטומניות". קיימות יריעות ביטומניות בסוגים שונים ומגוונים – יריעות מחוררות, יריעות נגד שורשים, יריעות זפת ועוד.. אך ההבדל העיקר לפיו מבדילים בין היריעות הביטומניות הוא סוג הפולימר שמעשיר אותן. קיימים שני סוגי פולימרים עיקריים – העשרה מסוג APP והשערה מסוג SBS. היריעות המועשרות בפולימר מסוג APP מגיעות בעובי של 5 מילימטר ואורך של 10 מטר או עובי של4 מילימטר ואורך של 7.5 מטר, בעוד שהיריעות הנפוצות ביותר בשימוש הן יריעות מסוג זה בעובי של 5 מילימטר. היריעות המועשרות בSBS מגיעות גם כן בעובי של 5 מילימטרים או 4 מילימטרים ואורך של 7.5 מטר או 10 מטר.

השימושים באיטום ביריעות ביטומניות

השימושים ביריעות ביטומניות הן מגוונים, איטום ביריעות הביטומניות מהווה פתרון אידאלי כמעט בכל מקרה בו יש צורך באיטום הגג. שיטת האיטום ביריעות ביטומניות מתאימה את עצמה לכל מקרה כך שצורת היישום שלה שונה, אך השימוש בה הוא אפשרי כמעט בכל מקרה. המקרים היחידים בהם איטום ביריעות ביטומניות הוא לא אידאלי זה כאשר קיים איטום אקרילי קיים או כאשר שטח העבודה הוא גג קטן עם הפרעות מרובות. השימוש ביריעות ביטומניות מתאפשר גם כאשר קיים איטום ביריעות ביטומניות ישן, בגגות ישנים ואפילו על איטום קיים בזפת שעדיין תקין.

איטום ביריעות ביטומניות – יתרונות

לאיטום ביריעות ביטומניות מגוון יתרונות, מלבד העובדה שהוא מתאים כמעט לכל מקרה של איטום גגות ומהווה הפתרון הטוב ביותר, איטום ביריעות ביטומניות הוא פתרון זול יותר ומשתלם יותר לטווח הארוך, שכן הוא לא צורך הוצאות נוספות על טיפולים לשימור התוצאה. איטום ביריעות ביטומניות הוא בעל יכולת שימור מעולה ומשתמר מעולה לאורך השנים ללא כל תקלות או כשלים. איטום ביריעות ביטומניות הוא איטום איכותי שימנע נזילות, רטיבות בקיר ועובש בצורה יעילה ולתמיד, לכן אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו לבחור באיטום ביריעות ביטומניות בכדי לבודד את הגג שלהם ממים. באיטום בהתזה נמליץ לרוב רק כאשר יש צורך בתיקון פגם קיים במערכת איטום קיימת ועל זיפות גגות נמליץ להימנע ברוב המקרים.

By |2019-06-20T00:00:00+00:00יוני 20th, 2019|Uncategorized|סגור לתגובות על איטום ביריעות

About the Author:

Call Now Buttonהתקשר אלינו!