איטום גגות ביריעות ביטומניות


איטום גגות ביריעות ביטומניות – מהן יריעות ביטומניות והיתרונות שבשימוש בהן לאיטום גג

יריעות ביטומניות – הסוגים

יריעות ביטומניות הן רצועות ביטומן המשמשות אותנו בעיקר לאיטום גגות ביריעות ביטומניות, השימושים של היריעות הביטומניות הם נרחבים , ניתן לאטום איתן גגות, קירות, תשתיות, מרפסות, מרתפים ועוד… היריעות מגיעות בצורת גלילים והן בעצם רצועות שמיוצרות בייצור המוני מחומר הביטומן ומועשרות בפולימרים מסוג APP ומסוג SBS. היריעות משווקות בגדלים שונים – עובי: 45 מ"מ , אורך : 107.5 מטר. השימוש הנרחב ביותר הוא מיריעות מסוג APP בעובי של 5 מ"מ ואורך של 7.5 מטר, יריעות אלו הן יריעות המועשרות בעצם בפלסטיק, הן מסוגלות להתרחב אך לא להתכווץ. היריעות האחרות, מסוג SBS, מחזיקות במאפיינים דומים, הן בעצם מועשרות בגומי מלאכותי ומסגולות להתרחב עמו היריעות מסוג APP אך גם להתכווץ.

איטום גגות ביריעות ביטומניות – הפתרון האידאלי

איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא הפתרון האידאלי כמטע בכל מקרה ומצב, איטום גגות ביריעות ביטומניות הוא שיטה דינמית שמשתנה בהתאם למצב ומתאימה את עצמה בדרך היישום. איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ומתקדמת, ונחשב לשיטה הטובה ביותר כיום בשוק להקמת מערכת איטום כוללת לגג. היריעות הביטומניות הן חומר בעל תכונות רבות המייחדות אותו מחומרים אחרים, היריעות הן חומר גמיש המאפשר איטום סדקים גדולים. סדקים מסוג זה מתרחבים עם הזמן בגלל ליקויי בנייה הגורמים לתזוזות באדמה ובמבנה, הגמישות של היריעות מונעת את התרחבותם והחמרתם. היריעות מגיעות כשכבה אטימה ואחידה כך שנכנעת חדירה של מים בצורה מוחלטת ואיכות האיטום לא נפגמת כתוצאה מטעויות אנוש. בנוסף לכל, איטום גגות ביריעות ביטומניות זו השקעה כספית משתלם, שכן היריעות עשויות מחומרים המגנים עליהם מפני קרני UV, מה שמונע בלאי. איטום גגות ביריעות ביטומניות בעצם משתמר בצורה מעולה ללא צורך בטיפולים חוזרים ושוטפים לשימור התוצאה.

איטום גגות ביריעות ביטומניות או זיפות גגות?

לרוב המוחלט של הלקוחות נמליץ על איטום גגות ביריעות ביטומניות, מאחר וזוהי השיטה הטובה ביותר כיום והיא מהווה פתרון מעולה כמעט לכל מצב קיים בו יש צורך באיטום לגג. בכל זאת, יש מקרים בהם אנשים מעדיפים לבצע זיפות גגות, לרוב בגלל המחיר הזול יותר של החומרים והביצוע. מבט זה על מחיר האיטום הוא שגוי, שכן בזיפות גגות ישנן הוצאות שנתיות על סיוד הגג, בעוד שבאיטום גגות ביריעות ביטומניות הטיפול הוא חד פעמי ונשמר לאורך השנים. במצטבר, בחישוב נכון לאורך כמה שנים, האיטום ביריעות ביטומניות יוצא זול הרבה יותר מזיפות גגות.

By |2019-05-16T00:00:00+00:00מאי 16th, 2019|Uncategorized|סגור לתגובות על איטום גגות ביריעות ביטומניות

About the Author:

Call Now Buttonהתקשר אלינו!