איטום גגות בצפון


איטום גגות בצפון – הסוגים והמחירים של עבודות איטום בצפון הארץ

איטום גגות בצפון

איטום גגות בצפון הוא תת תחום בתחום עבודות האיטום, המתעסק באיטום ובידוד גגות ממי גשמים באזור צפון הארץ. איטום גגות בצפון הוא חשוב מאוד, בצפון הארץ יותר קר ויש יותר גשמים, לכן יש צורך רב יותר במערכות איטום משוכללות ואיכותיות. חשוב מאוד לוודא שעבודת האיטום מתבצעת היא איכותית ומקצועית מאוד, איטום איכותי ימנע נזילות, רטיבות ועובש לאורך שנים רבות. לעומת זאת, איטום לקוי יפתח בלאי תוך זמן קצר מאוד, יתפתחו סדקים באיטום שיאפשרו חדירת מים ויגרמו לבעיות שציינו לעיל לחזור מהר מאוד. לכן, חשוב לשכור ולבחור בבעל מקצוע מקצועי, עם ניסיון רב וההתמחויות הדרושות, כך תוכלו להיות בטוחים יותר שעבודת האיטום שתתבצע היא איכותית ותשמר לאורך זמן רב ללא כל תקלות.

סוגי עבודות איטום גגות בצפון

כשנכנסים לתחום איטום הגגות בצפון, יש לשים לב שיש שני שיטות עיקריות ומרכזיות כיום בשוק לצורך זה- זיפות גגות ואיטום ביריעות ביטומניות. איטום גגות בצפון ביריעות ביטומניות זו השיטה הנפוצה ביותר והמומלצת ביותר, לעומת זאת איטום גגות בצפון בזפת (זיפות גגות) זו שיטה וותיקה ששימשה אותנו בעיקר בעבר. זיפות גגות זו שיטה יעילה מאוד לזמנה, אך כיום מחליפות אותה שיטות איטום איכותיות ויעילות יותר וחומרי איטום רבים המחליפים את הזפת ביעילות האיטום שלה. זיפות גגות זו שיטה הכוללת צורך לחימום הזפת, חימום מסוג זה מזהם מאוד את הסביבה, קשה מאוד לביקור ולשליטה, לא אחיד כך שפוגע באיטום, כרוך בעבודה מסובכת וקשה ואף מסכן את בעל המקצוע שמבצע אותו. לעומת זאת, איטום ביריעות ביטומניות זו שיטה בטוחה הרבה יותר, איכותית הרבה יותר מבחינת איכות איטום, מהירה וקלה יותר ליישום ומשתמרת לאורך זמן רב. בעבודת איטום גגות בצפון מסוג זיפות גגות יש צורך בסיוד הגג מדי שנה בכדי לשמור על התוצאות והאיטום.

מחירי עבודות איטום גגות בצפון

עבודות איטום גגות בצפון ובכלל כל סוגי עבודות איטום גגות הן בעלות מחיר יקר. אל תשוו עבודת איטום גגות איכותית לביקור של אינסטלטור או מנעולן. כל עבודת איטום גגות בצפון דורשת כוח אדם רב – לפחות שני עובדים מנוסים ומקצועיים, חומרים איכותיים ויקרים, ציוד מתקדם, זמן עבודה רב וסיכון עצמי של בעלי המקצוע. בהתחשב בכל מה שכרוך בעבודה זו, אין פלא שמחירי עבודות איטום גגות בצפון הם מרקיעי שחקים. בכל זאת, חשוב לבחור בבעל מקצועי איכותי ומקצועי שיבצע עבודת איטום איכותית, למרות המחיר, כך תוכלו להימנע מהוצאות מיותרות בשביל לטפל בבעיות שצצות כתוצאה מאיטום לקוי, וכן מהוצאות נוספות על תיקון האיטום.

By |2019-05-02T00:00:00+00:00מאי 2nd, 2019|Uncategorized|סגור לתגובות על איטום גגות בצפון

About the Author:

Call Now Buttonהתקשר אלינו!