איטום גגות מחירים


איטום גגות מחירים – החשיבות והקושי שבאיטום גגות והמחירים של שיטות שונות.

החשיבות של איטום גגות

איטום גגות זו אחת משלל עבודות האיטום בעולם האיטום, איטום גגות הוא עבודת איטום חשובה מאוד, שכן הגג הוא האזור החשוף ביותר של בניין למי גשמים. חשוב מאוד לאטום את הגג מפני חדירת מים, כדי שכל מי הגשמים לא ייספגו ויחדרו אל תוך הדירות שלנו. עבודת איטום גגות לא איכותי או מקצועית מספיק, או אף מחסור במערכת איטום גגות, יגרמו לשלל בעיות לא נעימות – רטיבויות, נזילות ועובש מתפשט. בעבודת איטום גגות מתבצעת הנחת שכבת בידוד העשויה מחומר מבודד על שטח הגג, שכבה זו אם מבוצעת כהלכה, תגן על הגג למשך שנים רבות ללא צורך בטיפולים או תיקונים. אך, אם העבודה לא תתבצע בצורה מקצועית מספיק, עלולים להיווצר סדקים בשכבה הבידוד, דרכם יחדרו מים ויוצרו בעיות איטום.

הקושי בעבודת איטום גגות

כל עבודת איטום היא עבודה קשה, לאיטום גגות לא מחירים זולים ומיד נסביר מדוע. בכל עבודת איטום, מהעבודה הכי קלילה ועד לעבודה הכי מורכבת ורצינית, יש צורך בשני בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים לפחות,בעלי תעודת הסמכה והכשרות ייעודיות. בכל עבודה איטום יש שימוש בחומרים רבים, על החומרים להיות ברמת האיכות הגבהה ביותר שכן אחרת עבודת האיטום לא תהיה ברמת האיכות הגבוהה ביותר ועלולה ליצור בעיות. כל עבודה איטום דורשת זמן עבודה רב ורמת מקצועיות גבוהה, וכן רמת סיכון מסוימת בעת ביצוע עבודה עם חומרים מסוכנים או עבודה בגובה. לכן, לאיטום גגות מחירים בהתאם, לעבודת איטום גגות מחירים לא לכל כיס אם רוצים עבודת איטום איכותית שתשתמר לאורך זמן. אך, זוהי השקעה כספית משתלמת שכן אם משקיעים באיכות, לא מופיעות תקלות וכך נחסכים ביקורים וטיפולים עתידיים וכך גם הוצאות נוספות.

איטום גגות מחירים – השוואה בין זיפות גגות ויריעות ביטומניות

לכל שיטת איטום גגות מחירים שונים, לדוגמה, לשיטת האיטום גגות מחירים נמוכים כשמדובר בתיקון קטן, כך ניתן להשתמש באיטום בהתזה ולפתור את הבעיה בקלות. אך כשמדובר בהקמת מערכת איטום כוללת בשיטת האיטום ביריעות ביטומניות או הזיפות גגות, לאיטום גגות מחירים גבוהים יותר. זיפות גגות נחשבת לשיטה זולה יותר מבחינת חומרים וביצוע, אך חשוב לזכור שיש לבצע סיוד גג מדיי שנה ואלו הוצאות מצטברות. בעוד שבאיטום ביריעות ביטומניות התשלום הוא גבוה יותר אך חד פעמי עבור שיטה שתשמר לאורך זמן רב.

By |2019-04-25T00:00:00+00:00אפריל 25th, 2019|Uncategorized|סגור לתגובות על איטום גגות מחירים

About the Author:

Call Now Buttonהתקשר אלינו!