איטום גג

איטום גג – מהו איטום גג ומהן השיטות השונות לביצועו.

מהו איטום גג

איטום גג הוא בעצם הנחת שכבת בידוד על הגג לצורך איטומו מחדירת מי גשמים במהלך גשמי החורף. עבודת איטום גג איכותית תמנע נזילות ורטיבות , ואף התפתחות של עובש במקרה בו מזניחים את הבעיה. בעבר השימוש העיקרי בכל תחום האיטום היה בזפת, אך כיום זיפות גגות זו שיטה ישנה ומיושנת, קיימות שיטות רבות שהתפתחו עם השנים ומהוות פתרון איכותי ויעיל יותר מן הזפת. איטום גג זוהי עבודה חשובה הנכנסת תחת קטגוריית עבודות איטום בעולם האיטום, לכן בעלי המקצוע שמתעסקים בזה נקראים קבלני איטום. בחרו בקבלן איטום המתמחה באיטום הגגות הספציפי לו אותם זקוקים בשביל לקבל תוצאה איכותית יותר.

איטום גג בזפת

איטום גג בזפת זוהי שיטה וותיקה כמו שהזכרנו קודם לכן, בעבר השימוש העיקרי בזפת היה לאיטום כלי שייט בתחום הספנות. עם השנים זה השתנה והשימוש בזפת התרחב לתחומים רבים בעולם האיטום : איטום גגות, איטום תשתיות, איטום מרתפים ועוד… השימוש בזפת באיטום גגות הוא השימוש הנפוץ ביותר ומכאן נולד השם הייחודי לאיטום גגות בזפת – “זיפות גגות". בזיפות גגות יש שימוש בזפת חמה, אותה מורחים על שטח גג נקי וחלק לאחר שכבת פריימר ייעודית. את הזפת מורחים בשכבה כפולה, בעוד שהשכבה הראשונה עבה יותר והשכבה האחרונה היא דקה יותר, בין שתי השכבות נפרסת רשת מיוחדת לחיזוק ושימור. חשוב מאוד למרוח את הזפת בצורה אחידה, אם יימצאו אזורים בהם יש פחות זפת ואזורים עם יותר זפת, איכות האיטום תפגע. בשביל ליישם את הזפת, יש לחמם אותה קודם לכן ל185 מעלות צלזיוס, החימום הוא לרוב בצורה ישירה על ידי אש, מה שהופך את השיטה הזו ללא מבוקרת, לא אחידה, לא יעילה ומזהמת את הסביבה.

איטום גג ביריעות ביטומניות

איטום גג ביריעות ביטומניות זו שיטה מומלצת יותר על פני איטום גג בזפת, זאת מאחר וזו שיטה חדישה יותר, יעילה יותר, פחות מסוכנת, יותר מהירה וקלה ליישום וכן ידידותית לסביבה ולטבע. איטום גג ביריעות ביטומניות מתבססת על יריעות ביטומן המועשרות בפולימר APP או SBS. השימוש הנפוץ ביותר בתחום הוא ביריעות APP בעובי של 5 מ"מ ואורך של 7.5 מטר. את האיטום גג ביריעות ביטומניות ניתן לבצע כמעט בכל מצב ומקרה, לכן שיטה זו מהווה פתרון אידאלי כמעט בכל התרחשות. אנו נמליץ ללקוחותינו כמעט בכל המקרים לבחור באיטום גג ביריעות ביטומניות.

By |2019-06-13T00:00:00+00:00יוני 13th, 2019|Uncategorized|סגור לתגובות על איטום גג

About the Author:

Call Now Buttonהתקשר אלינו!