איטום קירות חיצוניים בסנפלינג


איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – החשיבות של סנפלינג בתחום האיטום

מהו סנפלינג?

סנפלינג הוא בעצם ספורט אתגרי המשמש רבים בחיי היומיום בתור תחביב אקסטרימי. זהו סוג ספורט שלא מומלץ לאנשים עם פחד מגבהים, שכן עיקר הספורט הוא בגובה. סנפלינג הוא בעצם גלישה מגובה, הסנפלינג הוא לא רק ספורט מהנה אלא גם חלק בלתי נפרד מתחום האיטום. הסנפלינג משמש אותנו בענפים רבים בתחום האיטום בגובה : איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, איטום גגות בסנפלינג, איטום חלונות ועוד.. עבודות איטום רבות מתבצעות בגובה ולכן השימוש בסנפלינג מהווה שיטה בטוחה שמונעת סיכון חיי העובד בעת ביצוע העבודה, במיוחד באיטום קירות חיצוניים בסנפלינג שמהווה התחום בו השימוש בסנפלינג הוא הנפוץ ביותר.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – החשיבות בתחום האיטום

ישנה חשיבות רבה לשימוש בסנפלינג באיטום קירות חיצוניים, הסנפלינג הוא בעצם המצטרך היחיד בעבודות האיטום בגובה שמאפשר בטחון לעובדים ומונע סכנת חיים ופציעות מיותרות. כל שנה עשרות עובדי בנייה נהרגים ונפצעים במהלך עבודות בנייה בגובה, הסנפלינג בעצם עוזר לביטחון העובד ומונע ממנו ליפול במקרה של החלקה או חוזר זהירות. איטום קירות חיצוניים בסנפלינג הוא עבודה קשה ומפרכת, הצורכת קור רוח רב והכשרות רבות, לכן כל עבודת איטום בגובה היא יקרה. מדינת ישראל מלאה בבניינים גבוהים שיש בהם צורך לאיטום קירות, גגות ועוד… בנוסף לכך שהעבודה נורא מורכבת ומסובכת, צריך העובד להצליח לעשותה בצורה איכותית בגובה רב תוך סיכון חיי אם ייפול. לכן, במיוחד בישראל, בה הסיכון בעבודות איטום הוא כה גדול, השימוש בסנפלינג הוא חלק בלתי נפרד מעולם האיטום.

איטום קירות חיצוניים בסנפלינג – שלבי השימוש

בעת איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, חשוב לשמור על כל הכללים והנהלים שיש בכדי למנוע סיכון חיים או עבודה לקויה. כל כלל וכלל נמצא שם מסיבה מסוימת ולכן חשוב מאוד לא לדלג על שום שלב או לחפף בשמירת הכלל, הדבר עלול לגרום לסיכון חיי אדם או כשל מערכת האיטום. כשמצבעים איטום קירות חיצוניים בסנפלינג, קודם כל חשוב לאבחן ולזהות את העצמים היציבים ביותר בגג, אלו הם אובייקטים שישמשו הבסיס לשימוש בסנפלינג. אל עצמים אלו יש לקשור כבלים מיוחדים בצורה מיוחדת וחזקה, אם הקשירה לא תהיה חזקה מספיק אז הרי הכבלים ישתחררו וייפלו. לאחר שמבצעים קשירה חזקה ובטוחה, יש לקשור את הכבלים אל בעל המקצוע שיבצע את העבודה. במקביל, חייב להיות לפחות עובד אחד, שישגיח על העבודה מהצד וילווה את העובד שיבצע את העבודה. עובד זה ישמש עזרה במקרי סכנה או ייעוץ וסיוע במקרים בהם יש צורך. לאחר מכן, יגלוש העובד שיבצע את העבודה מהגג אל הקיר עם החומרים והציוד הדרוש ויבצע את העבודה בקור רוח ומקצועיות.

By |2019-03-21T00:00:00+00:00מרץ 21st, 2019|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!