בידוד גגות


בידוד גגות – בידוד גגות בזפת או ביריעות ביטומניות

בידוד גגות

בידוד גגות הוא בעצם הליך בידוד ואיטום הגג מפני מים, בתהליך זה מונחת שכבת חומר בידוד ייחודי בשילוב עם שיטת עבודה ייעודית וכך נוצר בידוד לגג. בידוד גגות הוא חשוב מאוד שכן הוא מונע חדירת מים מהחלק החיצוני של הגג אל תוך החלק הפנימי של הבניין, דבר העלול לגרום לרטיבויות בחלקי הבית, נזילות מהתקרות ומהקירות ועובש מתפשט. חשוב מאוד לבצע בידוד גגות ובפרט חשוב מאוד שהביצוע יהיה איכותי ומקצועי, במקרה בו בידוד הגגות מתבצע הצורה חסרת מקצועיות ובאיכות ירודה, עם הזמן יתפתחו כשלים וליקויים בשכבת הבידוד ומים יתחילו לחדור בשנית. חוסר בידוד גגות או בידוד גגות לקוי גורם להיווצרות סדקים במעטפת האיטום או בקירותגגות, מה שמאפשר חדירת מים בקלות אל תוך החלק הפנימי של הבניין וגרימת שלל נזקים לכל הדירות בבניין.

זפת לבידוד גגות

זפת היא אחד החומרים ששימשו אותנו בעבר לבידוד גגות, הזפת הינה חומר בעל תוכנת בידוד ממים ולכם השימוש בו היה כה נרחב בעבר. בעבר הרחוק, הזפת שימשה בעיקר בתחום הספנות לאיטום ספינות מפני חדירת מים לסיפון. כיום ישנם שיטות וחומרים מתקדמים וחדשים יותר, שמהווים פתרון יעיל יותר מאיטום זפת, לכן, הזפת הפכה לפחות ופחות פופולרית עם השנים. בכל זאת, ישנם אנשים שמעדיפים לבצע בידוד גגות בזפת מסיבות שונות, לרוב בעיקר בגלל שמחיר זיפות גגות הוא זול יותר מבחינת ביצוע ועלויות חומרים.

יריעות ביטומניות לבידוד גגות

יריעות ביטומניות הן חומר נפוץ ויעיל מאוד לבידוד גגות, זהו חומר חדשני שפותח בשנים האחרונות ומהווה פתרון יעיל ומעולה כמעט לכל צורך בבידוד גגות וכמעט לכל מקרה ומצב. יריעות ביטומניות הן רצועות ביטומן המועשרות הפולימרים מסוג APP או SBS, יריעות אלו מגיעות בצורת גלילים ומשווקות בעובי של 45 מ"מ ואורך של כ-107.5 מטר בהתאמה. השימוש הנפוץ ביותר בתחום בידוד הגגות הוא ביריעות APP בעובי של 5 מ"מ ואורך של 7.5 מטר. היריעות הביטומניות מחזיקות ביתרונות רבים על פני זיפות הגגות, מלבד המחיר, היריעות הינן איכותיות יותר, יעילות יותר, קלות יותר ליישום ומהירות יותר, פחות מזהמות ופחות מסוכנות ומעל לכל משתמרות בצורה מעולה לאורך שנים רבות ללא תקלות או צורך בטיפולים מחדשים.

By |2019-03-07T00:00:00+00:00מרץ 7th, 2019|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!