זיפות גגות מחיר


זיפות גגות מחיר – מהו, הקושי שבזיפות גגות והשוואת המחיר לעומת יריעות ביטומניות

מהו זיפות גגות

זיפות גגות זו שיטה ישנה לאיטום גגות בעזרת זפת, שיטה זו מתבססת על מריחת שכבת זפת חמה על הגג ובשילוב עם חומרים נוספים נוצרת מערכת איטום איכותי ועמידה לגג. בעבר שימשה הזפת בעיקר לאיטום סירות, ספינות וכלי שייט למיניהם בתחום הספנות, עם הזמן התפתחו השימושים לכוון איטום הגגות. לכן כיום נקראת השיטה לאיטום גגות בזפת בשם – “זיפות גגות". זיפות גגות זו שיטה שהייתה יעילה מאוד בעבר אך כיום, עקב ההתפתחות של שיטות מתקדמות יותר ואיכותיות יותר, שיטת האיטום גגות בזפת לא יעילה כבעבר. כיום, לא מומלץ להשתמש בשיטה זו לצורך איטום גגות.

זיפות גגות – קושי העבודה והמחיר

זיפות גגות זו עבודה קשה ומסובכת, כשם כך לזיפות גגות מחיר יקר יחסית. אמנם הביצוע והחומרים זולים יותר משאר השיטות, אך יחסית לביקור של אינסטלטור או טכנאי, לזיפות גגות מחיר גבוה. עבודה הזיפות גגות דורשת כוח אדם רב לביצועה, זמן עבודה רב, חומרים רבים וסיכון. חימום הזפת הוא תהליך קשה ומסובך, ושימוש במכונת חימום זפת הוא יקר מאוד. בכל זאת חשוב לא לזלזל בבעיה, שכן למרות שלזיפות גגות מחיר גבוה, הוא מהווה פתרון לרוב בעיות האיטום ומונע נזילות אם מתבצע כראוי. אם מזניחים את הבעיה, היא לרוב תתדרדר ותחמיר, היא לא תיעלם בעצמה, לכן חשוב מאוד לקרוא לבעל מקצוע במידית ולתכנן פתרון שיפתור את הבעיה לטווח הרחוק ולא רק לטווח הקצר.

זיפות גגות או איטום ביריעות ביטומניות – השוואת מחירים

אמנם לזיפות גגות מחיר גבוה, לאיטום ביריעות ביטומניות עלות גבוה אף יותר. הביצוע באיטום יריעות ביטומניות וחומרים הדרושים הם יקרים הרבה יותר מזיפות גגות, בכל זאת, זוהי שיטה יעילה יותר ואיכותית יותר. אני תמיד ממליצים על איטום גגות ביריעות ביטומניות ללקוחותינו, מאחר וזו שיטה חדישה יותר ומתקדמת יותר, המתאימה כמעט לכל מצב ומקרה ותוצאותיה איכותיות הרבה יותר מזיפות גגות. יש לשים לב שלזיפות גגות מחיר מצטבר, כלומר, רב בטווח הרחוק תוכלו לראות את הסכום המצטבר של עבודת זיפות גגות. זאת מאחר ובעת ביצוע זיפות גגות, מתבצע סיוד הגג בסוף התהליך, על סיוד הגג יש לחזור מדיי שנה בשביל לשמר את תוצאות האיטום. כשם כך לזיפות גגות מחיר מצטבר, ובסופו של דבר עלותן גבוהה יותר מאיטום ביריעות ביטומניות, שמהוות תוצאה איכותית לאורך זמן ללא צורך בסיוד או טיפולים שנתיים.

By |2019-02-14T00:00:00+00:00פברואר 14th, 2019|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!