יריעות איטום

יריעות איטום – מהן, היתרונות והשימוש בהן.

מהן יריעות איטום

יריעות איטום הן יריעות מתועשות בצורת גלילים-רצועות, העשויות מחומר הנקרא ביטומן ומועשרות בפולימרים מסוגים שונים. יריעות אלו נקראות גם "יריעות ביטומניות" והן משמשות אותנו במגוון תחומי האיטום המגוונים – איטום גגות, איטום תשתיות, איטום מרתפים ועוד… השימוש העיקרי ביריעות איטום הוא באיטום גגות, שכן הן חומר המהווה פתרון יעיל ואיכותי לאיטום גגות כמעט בכל מצב. יריעות איטום מתחלקות לשני סוגים שונים: יריעות איטום המועשרות בפולימר מסוג APP ויריעות איטום המועשרות בפולימר מסוג SBS.יריעות איטום המועשרות בפולימר APP הן בעצם יריעות על בסיס פלסטיק, הן יכולות להתרחב אך לא להתכווץ. יריעות איטום מסוג SBS הן בעצם יריעות על בסיס גומי מלאכותי, הן מסוגלות גם להתרחב וגם להתכווץ.היריעות משווקות בעובי של 4 מ"מ או 5 מ"מ ואורך של כ-10 מטר או 7.5 מטר בהתאמה, השימוש הנפוץ ביותר בשוק הוא ביריעות מסוג APP ובעובי 5 מ"מ אורך 7.5 מטר.

איטום ביריעות איטום – יתרונות

לאיטום ביריעות איטום יתרונות רבים, היריעות מגיעות בתור שכבה אטימה, כך שרק פגם פיזי יגרום לחדירת מים וליקוי האיטום. יריעות איטום הן גם גמישות וחזקות מאוד, מה שמאפשר להן להתמודד עם תזוזות אדמה בלתי רצויות, הנגרמות כתוצאה מליקויי בנייה ברוב הפעמים. יריעות איטום מגיעות לרוב בציפוי אגרגט לבן, שזהו חומר המעניק להן עמידות וחסינות מפני קרני UV,כך הן נשמרות מבלאי לאורך זמן רב. היריעות מגיעות בתור שכבה אחידה של חומר, כך שאין חשש לפגיעה באיכות האיטום כתוצאה מחוסר אחידות בשכבת החומר. בנוסף לכל, יריעות איטום זו הוצאה כספית משתלמת לטווח הרחוק, שכן היא נשמרת לאורך זמן רב ללא הוצאות נוספים או טיפולים שוטפים לשימורה. איטום ביריעות איטום משתמרת בצורה מושלמת לאורך השנים ולא צורך הוצאות מיותרות, איטום איכותי ימנע נזילות ורטיבות ולא יפתח תקלות לאורך זמן רב מאוד.

שימוש ביריעות איטום

השימוש ביריעות איטום הוא מומלץ מאוד, שכן הן מאוד יעילות ובעלות תכונות ומאפיינים ייחודיים המעניקים להן יתרון רב על פני שיטות אחרות. יריעות איטום מהוות פתרון איכותי ומעולה כמעט בכל מקרה ומתאימות את עצמן לכל מצב. אנו תמיד ממליצים ללקוחותינו לבצע איטום גגות בשימוש ביריעות איטום.

By |2018-12-06T00:00:00+00:00דצמבר 6th, 2018|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!