יריעות ביטומניות מחיר למטר

יריעות ביטומניות מחיר למטר – איטום גגות ביריעות ביטומניות ומחירים

יריעות ביטומניות

יריעות ביטומניות הן חומר לאיטום גגות המשמש אותנו כיום כחלק משיטת איטום בגגות. ליריעות ביטומניות מחיר למטר שונה כתלות בסוג שלהן, קיימים סוגים שונים של יריעות ביטומניות , כמו: יריעות זפת, יריעות איטום, יריעות מחוררות נושמות, יריעות בציפוי אגרגט לבן ועוד.. אך, סוגים העיקריים בהם נבדלות היריעות הם סוגי הפולימרים המעשירים אותן. גם כאן ליריעות ביטומניות מחיר למטר המשתנה בהתאם לסוג הפולימר המעשיר את היריעה. קיימים שני סוגים של פולימרים המעשירים יריעות ביטומניות – פולימר סוג APP ופולימר מסוג SBS. פולימר מסוג APP הוא בעצם פלסטיק ופולימר מסוג SBS הוא בעצם גומי סינתטי. היריעות משווקות בממדים של : 4 או 5 מ"מ עובי ו10 או 7.5 מ"מ אורך. השימוש הנפוץ ביותר בשוק בימינו הוא ביריעות ביטומניות מסוג APP בעובי של 5 מ"מ.

איטום גגות

איטום גגות הוא תחום בעולם האיטום, איטום גגות הוא בעצם הנחת שכבת מעטפת על הגג בכדי לבודד אותו מחדירת מים. איטום ביריעות ביטומניות הוא רק אחת מהשיטות לאיטום גגות, אך עד כה נחשב לשיטה המוצלחת ביותר ולטובה ביותר. באיטום גגות ביריעות ביטומניות משתמשים ביריעות ביטומניות , ליריעות ביטומניות מחיר למטר לא גבוה יחסית, אך במצטבר יש צורך בשטח רחב של יריעות , שכן רוב הגגות הם גגות רחבים וגדולים. איטום ביריעות ביטומניות שיתבצע בצורה איכותית הוא חשוב מאוד, שכן האיטום הוא זה שמגן על הבניין מחדירת מים דרך הגג. אם האיטום יהיה לקוי מים יחדרו אל החלק הפנימי של הבניין דרך הגג ויגרמו לשלל בעיות – רטיבויות בחלקי הבית, נזילות בלתי פוסקות ועובש מתפשט. אם רוצים להימנע מאלו, יש צורך באיטום איכותי בלי התפשרות על המחיר, איטום איכותי ישתמר לאורך זמן רב ללא כל בעיות ויחסוך הוצאות בטווח הרחוק.

יריעות ביטומניות מחיר למטר

כשמחפשים מחירים או בצעות מחיר, חשוב לא להסתכל על "יריעות ביטומניות מחיר למטר" אלא על "יריעות ביטומניות מחיר". מאחר ורובינו לא יודעים כמה חומר וכמה יריעות ביטומניות באמת נצטרך במ"ר, חשוב להתסכל על המחיר הכולל של היריעות בשילוב עם החומרים הדרושים ועלות הביצוע, שכן גם הם גורמים שיש לקחת בחשבון במחיר הסופי. היתסכלות על המחיר של יריעות ביטומניות מחיר למטר היא מבט שגוי מאחר והמחיר הסופי יהיה גבוה יותר מאשר כמות מ"ר כפול המחיר למטר. עלות הביצוע היא גבוהה שכן יש צורך בכוח אדם רב, ציוד רב, זמן עבוד רב ורמת מקצועיות.

By |2018-11-29T00:00:00+00:00נובמבר 29th, 2018|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!