תיקון גגות

תיקון גגות – איטום גגות והשיטות השונות לתיקון

איטום גגות

איטום גגות הוא סוג של עבודת איטום המתבצעת על גגות לצורך איטומם. איטום הוא סוג של תיקון גגות, תיקון הגג מפני סדקים וחורים שנוצרו בו ונותנים למים לחדור אל תוך פנים הבניין. יש צורך בתיקון הסדקים הללו, מאחר עצם קיומם מהווה נזק לבניין, המים שחודרים דרכם מצטברים ונכלאים בחלק הפנימי של הבניין, וכך גורמים לשלל תקלות, כמו רטיבות בחלקי הבית, נזילות ועובש מתפשט. הדרך למנוע בעיות אלו הוא מערכת איטום איכותית לגג, או תיקון המערכת הקיימת במידה והנה תקינה מספיק. חשוב מאוד שעבודת תיקון גגות המתבצעת תהיה איכותית ומקצועית, איטום לקוי יפתח תקלות עם הזמן,הסדקים יחזרו וכך גם הנזילות. תיקון גגות מקצועי ואיכותי ישמר לאורך זמן רב וימנע תקלות ונזילות ללא בעיה לאורך שנים רבות. חשוב לשכור את שירותיו של בעל מקצוע המומחה בתחום איטום גגות – “קבלן איטום", חשוב שהוא יהיה מנוסה ואמין, כך תוכלו לוודא שהעבודה שיבצע תהיה איכותית ומקצועית.

תיקון גגות בהתזה

ניתן לבצע תיקון גגות בעזרת התזת פולאריטן. פולאריטן הוא חומר איטום המותז על אזור פגום בשכבת האיטום ואוטם אותו, כך בעצם מתבצע תיקון גגות. התזת הפולאריטן מתבצעת על ידי מכונה עם שני פתחים, משני הפתחים מותזות תערובות ייחודיות באותו הזמן, כך שבעודן באוויר הן מתערבבות והופכות לתערובת איטום. תערובת איטום זו נוחתת על האזור הפגום ואוטמת אותו, כך היא מתקנת את האזור ואת הגג. תיקון גגות בהתזת פולאריטן זו שיטה קלה ליישום וזולה יותר משיטות אחרות, אך חשוב להבין ששיטה זו משמשת רק לתיקון גגות ולא להקמת מערכת איטום כוללת. כלומר, ניתן להשתמש בתיקון גגות בהתזה רק כאשר קיימת מערכת איטום ישנה שהינה לקויה על הגג.

איטום גגות ביריעות ביטומניות או בזפת

קיימות שיטות נוספות לתיקון גגות, שהן בעצם תיקון כולל, הקמת מערכת איטום חדשה במקרים בהם הגג ניזוק מדיי ולא ניתן רק "לתקן". זיפות גגות המבוססת על תיקון גגות בזפת זו שיטה וותיקה בתחומה ופחות מומלצת לשימוש כיום, לעומתה איטום גגות ביריעות ביטומניות זו שיטה חדישה ומתקדמת המומלצת מאוד לשימוש והמהווה פתרון איכותי כמעט בכל מקרה.

By |2018-10-18T00:00:00+00:00אוקטובר 18th, 2018|Uncategorized|0 Comments

About the Author:

Leave A Comment

Call Now Buttonהתקשר אלינו!