איטום מרפסת2019-01-13T15:56:53+00:00

איטום מרפסת – החשיבות שבאיטום מרפסת איכותי והשיטות לאיטום

איטום מרפסת

איטום מרפסת הוא אחת עבודות האיטום הקשות והמאתגרות ביותר, שם נוסף לאיטום מרפסת הוא איטום גג מרוצף. איטום מרפסת הוא עבודת איטום המתבצעת על ידי בעל מקצוע מומחה הנקרא "קבלן איטום", על קבלן האיטום להיות מומחה בתחום איטום מרפסות בכדי לעסוק בסוג זה של עבודות איטום, מאחר והחשיבות שלהן היא כה גבוהה וביצוע העבודה הוא כה מורכב. איטום מרפסת הוא עבודת איטום המתבצעת בכדי לאטום את המרפסת מפני חדירת מים, כך שמים לא יחדרו לחלק הפנימי של הבניין ויגרמו שלל נזקים, ירידת ערך הדירה ובניין וכשל מערכת האיטום הכללית.

איטום מרפסת איכותי – חשיבות

החשיבות שבאיטום מרפסת בצורה איכותית היא גבוהה מאוד, איטום מרפסת לקוי יגרום לחדירת מים אל תוך החלק הפנימי של הבניין, מים אלו יצטברו ויגרמו לרטיבויות, נזילות ועובש ברחבי הדירה. נזקים אלו עלולים אך לפגוע בבית השכן והדירות שמסביב אם לא יטופלו בצורה מקצועית ובזמן. במקרה בו תבצע איטום מרפסת באיכות נמוכה או בצורה לא תקינה\לקויה, יוצרו סדקים וחריצים באיטום שיאפשרו למים לחלחל לפנים הבניין ולגרום לשלל הבעיות שציינו קודם לכן. חשוב מאוד לפנות לבעל מקצוע במידית ברגע שבו מזהים רטיבות או נזילה, כך ניתן לעצור את הבעיה בזמן לפני שתחמיר ותגרום לנזקים קשים יותר.

השיטות

עם הזמן התפתחו שיטות איטום שונות, סוגי מרפסות רבים, סוגי בנייה שונים, חומרים רבים ומגוונים ותקלות שונות, כך גדל הצורך בטכניקות איטום מרפסות שונות המתאימות לכל מצב ומקרה. קבלן האיטום המומחה באיטום מרפסת יידע להתאים את טכניקת איטום המרפסת בצורה מיטבית לכל שאר הפרמטרים כך שהתוצאה תהיה מיטבית וברמה גבוהה. השיטות המרכזיות לאיטום מרפסת בימינו הן:

• שיטת הפירוק וריצוף מחדש: שיטה זו הנה שיטה אפקטיבית במיוחד ומאוד בטיחותית, היא מספקת תוצאות איכותית מאוד אך גם יקרה מאוד ואיטית מאוד. האיטיות והמחיר של השיטה מהווה חסרון רציני, השיטה מאוד מורכבת ומסובכת ולכן דורשת זמן עבודה רב וכוח אדם רב, אלו מעלים את אורך הטיפול ובכך מחירו. בשיטה זו נסיר את הריצוף הקיים של המרפסת ונבצע איטום מרפסת חדש, לאחר מכן נבנה ריצוף מחודש ומחוזק על המרפסת.

• חירוץ ואטימה מחדש: זוהי שיטה אפקטיבית מאוד גם כן, היא חדישה ויעילה, באיכות שאינה יורדת מן השיטה הראשונה ובמחיר זול הרבה יותר. שיטה זו הנה הרבה פחות מורכבת והרבה יותר מהירה. שיטה זו מאוד מומלצת לשימוש, בשיטה זו נזהה אזורים פגומים באיטום הקיים, נבצע חירוץ של האזור ואטימה מחדש.

Call Now Buttonהתקשר אלינו!