איטום גג מרוצף2019-01-13T15:53:36+00:00

איטום גג מרוצף – החשיבות שבאיטום גג מרוצף איכותי

מהי עבודת איטום גג מרוצף

עבודת איטום גג מרוצף זו עבודה המתבצעת לצורך איטום ובידוד גגות בעלי ריצוף מפני חדירת מים. עבודת איטום גג מרוצף זו עבודה המתבצעת כחלק מההתמחויות הרבות בעולם האיטום, על ידי בעל מקצוע הנקרא "קבלן איטום". כדאי מאוד לעשות בחירה מושכלת בקבלן איטום לביצוע העבודה, שכן עבודה איטום גג מרוצף זו אחת העבודות הקשות ביותר בעולם האיטום. עבודה כה מורכבת ומסובכת מצריכה מיומנות רבה, ידע נרחב והכשרות מתאימות. לכן, בחרו בקבלן איטום בחכמה, אנו ממליצים לבחור בקבלן איטום מורשה המומחה באיטום גג מרוצף לביצוע העבודה, קבלן איטום מורשה הוא קבלן שעבר הסמכה ייעודית לעבודות האיטום ובכך רמת מקצועיותו היא גבוהה. בחרו בקבלן המתמחה בתחום שכן רק קבלן כזה יידע בצורה הטובה ביותר כיצד להתאים את החומרים והשיטות למצב ולייצר תוצאה ברמת איכות גבוהה שתשמר לאורך זמן רב.

החשיבות באיטום גג מרוצף איכותי

החשיבות שבעבודת איטום גג מרוצף איכותית היא גבוהה מאוד, איטום הגג הוא בעצם השכבה שמגנה עליו מפני חדירת מי גשמים. הגג הוא החלק החשוף ביותר למי גשמים שבאים עם בוא החורף. כאשר האיטום על הגג מבוצע ברמת איכות ירודה או בצורה לקויה, עלולים להתפתח כשלים ותקלות באיטום שיאפשרו למים לחדור לפנים הבניין ולגרום לשלל בעיות לדירות ולבניין עצמו – רטיבות, נזילות ועובש. לכן, חשוב מאוד שאיטום גג מרוצף יתבצע בצורה איכותית ומקצועית, בכדי למנוע תקלות ובעיות עתידיות ובכך הוצאות נוספות.

יישום איטום גג מרוצף

קיימות שיטות רבות לאיטום גג מרוצף, כל שיטה מתאימה למצב שונה ולמקרה שונה. השיטות השונות התפתחו עקב הבדלים רבים בסוגי הבנייה, סוגי הגגות, סוגי התקלות ועוד.. כל אלו מצריכים גישות עבודה שונות וטכניקות שונות. השיטות העיקריות בתחום זה הן:

• שיטת פירוק וריצוף מחדש- שיטה זו הנה יעילה מאוד , איכותית מאוד וברמת סיכון מינימלית, כך שהיא בטוחה מאוד. אולם, לשיטה זו ישנם כמה יתרונות והן שהיא דיי איטית ויקרה יחסית לשיטות אחרות. שיטה זו מספקת פתרון ברמת איכות גבוהה מאוד המשתמר לטווח הארוך ללא בעיות או תקלות. את השיטה זו ניישם תוך הסרת הריצוף הישן שן הגג, הנחת שכבת איטום חדשה וריצוף הגג מחדש בצורה משופרת.

• חירוץ ואטימה מחדש- שיטה זו היא גם כן שיטה יעילה ואיכותית מאוד, היתרון שלה הוא שהיא יותר זולה משיטת הפירוק וריצוף מחדש ולכן אנו תמיד ממליצים עליה ללקוחותינו. איכותה לא נופלת משיטת הפירוק וריצוף מחדש בעוד שמחירה הוא נוח יותר לכיס. שיטה זו היא גם הרבה פחות מסובכת ומורכבת ובכך גם יותר מהירה מהשיטה הראשונה.

Call Now Buttonהתקשר אלינו!