מהו איטום בסנפלינג2019-01-13T15:45:38+00:00

מהו איטום בסנפלינג והשימושים בו?

הסנפלינג – מהו?

הסנפלינג הוא ספורט מאתגר ומהנה שרבים עוסקים בו כתחביב בחיי היום יום, הוא משלב גבהים, אקסטרים ונופים מרהיבים. הסנפלינג הוא בעצם גלישה מגובה באמצעים מיוחדים. הסנפלינג משמש אותנו לצרכים רבים ונרחבים כיום, השימוש בו נפוץ מאוד בתחום הבנייה והאיטום.

השימוש בסנפלינג בתחום האיטום

איטום בסנפלינג הוא חלק בלתי נפרד מתחום האיטום, בכל עבודת איטום בגובה מתבצע איטום בסנפלינג. כל שנה עשרות עובדים בתחום הבנייה והאיטום מתים או נפצעים כתוצאה מנפילה, חוסר זירות וסיבות רבות ומגוונות.איטום בסנפלינג מהווה פתרון לבעיה שמסכנת חיים, ובזכותו לעובדים מתאפשר לבצע את עבודת האיטום בבטחה וללא חשש מפני נפילה או פציעה, כך גם היכולת שלהם להתרכז ולבצע את העבודה באיכות גבוהה יותר גדלה. החשיבות של איטום בסנפלינג היא גבוהה, במיוחד בישראל, בה יש המון בנייני מגורים גבוהים ועיקר המבנים בה הם מבנים גבוהים. עם בוא החורף וגשמים לכל גג וקיר יש צורך במערכת איטום ובידוד מפני מים, איטום קירות חיצוניים, גגות ועוד אלו עבודות המתבצעות באחוז גדול מהמקרים בגבהים, לשם כך איטום בסנפלינג הוא כה חשוב ומשמש חלק בלתי נפרד מן העבודה.

עבודת איטום בסנפלינג

עבודת איטום בסנפלינג זו עבודה המתבצעת בגבהים לרוב ודורשת אמצעי בטיחות נוספים בכדי למנוע מבעל המקצוע המבצע את העבודה ליפול. חשוב לעקוב אחר כל הכללים ונהלים בעת ביצוע איטום בסנפלינג, זוהי אינה עבודה פשוטה ומהווה התמחות של ממש. בכל המקצוע המבצע איטום בסנפלינג חייב לבצע הכשרות ייחודיות קודמות לאיטום בסנפלינג בכדי שיוכל להשתמש בו ולבצע עבודות איטום בגובה. בנוסף, נדרש מבעל המקצוע קור רוח רב, איזון, מקצועיות רבה ורמת סיכון שהוא לוקח על עצמו. לכל עבודת איטום גם הקטנה ביותר יש צורך בשני בעלי מקצוע מנוסים ומקצועיים, אחד שיבצע את עבודת האיטום והשני שילווה אותו, ישגיח עליו במהלך העבודה ויסייע לו במקרה של צורך או סכנה. באיטום בסנפלינג יש כמה שלבי בסיס שיש לבצע – קודם כל יש לזהות ולאבחן עצמים יציבים על הגג, יש לקשור אליהם כבלים ייעודיים בצורה חזקה. את הכבלים הללו קושרים לבעל המקצוע שיבצע את העבודה, לאחר הקשירה ומעבר על כל נהלי הבטיחות יכול בעל המקצוע לגלוש בבטחה מן הגג לעבר האזור עליו יש לעבוד, עם החומרים והציוד הדרוש.

Call Now Buttonהתקשר אלינו!